Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Jedna sada , Hlavní ložiska klikového hřídele bush bush 4D35T-01034 motoru 4D35/4D35ZG31 výsledná síla 4-4.5 T 0

Jedna sada , Hlavní ložiska klikového hřídele bush bush 4D35T-01034 motoru 4D35/4D35ZG31 výsledná síla 4-4.5 T

366.11 Kč 256.28 Kč

Štítky: čína dieselový motor, velké dieselové motory, motor xinchai, loncin motocyklové motory, chsky automobilové motory, levné auto motory, jinma, velkoobchod auto motory, píst, diesel motor, vodou.

Počet

SKU: w1173

Vážení Zákazníci,

Díky za vaši pozornost!

Zde jsou některé body, musíme ukázat před provedením objednávky:

1 .China Post je levné, ale bude trvat tak dlouhou dobu, dokonce i měsíců.Proto, prosím, zkuste použít DHL nebo Fedex, pokud potřebujete část naléhavé.

2 .Protože speciální produkty, které prodáváme, to není snadné pro některé lidi potvrdit, které části je vhodné.

Zde je jeden způsob, jak se odkazovat na (Jen pro referenci, prosím, kontaktujte, jak získat pomoc, pokud si nejste jisti, jestli to sedí) :

O doručení

1. Pokud jste v Brazílii, Argentině , Chile, Turecko, uveďte, prosím, vaše CNPJ / CPF / dič li poslat prostřednictvím DHL/Fedex/UPS/TNT, nebo budeme změnit způsob dopravy EMS bez informování.

2. Pokud jste v Rusku , uveďte, prosím, vaše celé jméno .

3. Prostřednictvím DHL/Fedex/UPS/TNT, tam bude poplatek $45 pokud je vaše adresa je vzdálené jeden , budeme chang je EMS, pokud nechcete platit vzdálená adresa dodatečných nákladů. (China Post Air Pozemku, pokud není EMS do své země )

4. Jsme nadějný položky jsou stejné, jak je popsáno, ale máme právo změnit neutrální balení bez loga, které by mohlo být odlišné, jak se zdá na fotkách.Nebo tam může být vysoké DANĚ budete muset zaplatit.

5. V případě, že zásilka je nepodařilo dodané od špatně, nebo chybí potřebné informace o dopravě, nebo nechcete dělat celní odbavení, budeme nenese žádnou odpovědnost.  • Značka: PUOU
  • Položka: motor Xinchang XINCHAI 4D35ZG31 oem 4D35 díly motoru
  • Materiál: Xinchang XINCHAI díly motoru
  • Číslo Modelu: Xinchang XINCHAI díly motoru