Přihlásit se Registrovat

Produkt Podrobnosti

Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 0
Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 1
Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 2
Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 3
Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 4
Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky 5

Duplo Zvířata Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky

26.92 Kč 19.38 Kč

Štítky: diamond malování koně, lev plyšová hračka, lego duplo prodej, tie opice, trvá fox, vývojové vzdělávací hračky, duplo zvířata, pes, blok duplo, dekor jelen, stromy anao.

Počet

SKU: w683

Milý příteli.Vítejte v mém obchodě,díky za tvůj příchod.

Zavázali jsme se k budování bloků.Jsou kompatibilní pro Self-Zamykání Cihly částice.Stejně jako název ukazuje, "kompatibilní" znamená, že naše částice cihly jsou kompatibilní pro Self-Zamykání Cihly.

Pokud máte rádi tuto položku,prosím, přidejte jej do svého "seznamu přání",

Pokud se vám líbí našem obchodě,prosím, přidejte jej do svého " uložit seznam "

Vlastnosti A Specifikace

1. Materiál:Eco-friendly ABS Plast,vypadá dobře a mají dobrou kvalitu

2. S pokyny, a ne box,v zapečetěném sáčku.

3. Výhody:bavte se s dětmi a zlepšení jejich vývoj mozku a tak dále

seznamte kolekce snů pro ventilátor dospělí z filmu nebo TELEVIZE.

4. Výhoda:můžete nám říct, co chcete,dejte mi foto a číslo.Máme velké množství produktů skladem.A můžeme dostat nějaké zboží, které chcete.

Duplo Zvířecí Sady Příslušenství Větev Bloky Hračky Pro Děti, Lev, Liška, Jelen, Opice Hračky, Koníčky Duploed Zvířata, Děti, Dárky

Platba

Když si koupíte zboží od nás,peněz je pořád Ali,když si potvrdit převzetí,peníze budou uvolněny k nám.

Někdy to bude mít zpoždění kvůli své platební metodu,takže pokud vaše peníze nedorazilo přesto,že jsme ' ll mít zpoždění, aby loď váš balíček, aby se zabránilo zbytečným ztrátám.

Poštovné A Předání

1. Vaše objednávky budou obvykle být odeslány do 2-5 pracovní den poté, co vaše platba byla vymazána (vyloučit víkend a svátek).Pokud je splněna s naším nový rok,prosím, laskavě prodloužit dodací lhůta.

2. Potvrďte prosím, že vaše adresa a telefonní číslo, jsou správné .A řekněte nám vaše celé jméno (post office je velmi přísná.A některé země, jako je ruská mít nařízení) .Nejsme zodpovědní za výsledky v důsledku špatně adresu.

3. Pro některé způsob dopravy, jako je DHL, někdy, budeme loď zásilky,ale měli bychom počkat na převod čísla.Takže prosím, don ' t starat o to.Právě jsme se dočkat, pro přenos čísla k vyplnění.

4. Na www.burgenuschloesserweg.eu Standardní Dodávky, obecně,je to rychlé.Ale měli byste nechala vaše správné telefonní číslo nebo E-mail.Pokud mohou ' t kontakt s vámi,to může mít vliv na dodání.Nebo můžete znepokojení ohledně zpráv, pošlu vám na www.burgenuschloesserweg.eu.

5. Obvykle zásilka bude doručena na vaši nejbližší poštu.Máte povinnost jít na poštu podívat se na to.

6. Normálně.V případě, že zásilka je zadržena na celnici.Máte odpovědnost za pomoc s celním odbavením.

7. Některé země mají přísné vlastní pravidla,budou zákazníci dovolit vlastní cla nebo jiné manipulační poplatek,a to zejména pro zákazníky v Kanadě.

8. Někdy mohou mít zpoždění přijímat zásilky z důvodu dovolené,cla,místní odeslání účinnosti, nebo jiných důvodů.Pro tuto situaci,prosím, neváhejte kontaktovat s námi prodloužit ochranu času.Don ' t open sporu z tohoto důvodu, protože dodávky je zcela mimo prodávající kontrolu,mělo by být poštovní úřady povinnost.Díky za pochopení.

Povolení & Vrácení Peněz

1. Pokud některá část chybí,kontaktujte nás, prosím, a ne otevřít spor,Budeme odeslat chybějící kousky, aby vás zdarma.Ale potřebujeme vás, aby nám nějakou dobu.Protože potřebujeme pár dní, aby si chybějící kousky.

2. Pokud jste náhodou ztratili návod, můžete nás kontaktovat a sdělte nám svůj E-mail, zašleme high-definition elektronické verze manuálu.

3. Vadný výrobek musí řekněte nám, do 3 dnů připojuje se obraz z vadného dílu.Prosím, vrátit na vlastní náklady do 1 týdny od okamžiku, kdy zboží obdrží.Zajistíme výměnu nového pro vás najednou. (ty by měly obsahovat všechny originální zboží nepoškozené v resaleable stavu, díky).

4. Pokud potřebujete náhradu, pouze položka výpis cena je vratná.Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět.

Zpětná vazba

Pokud máte jakýkoliv problém,prosím neváhejte a kontaktujte nás.Obecně můžeme odpovíme vám do 24 hodin z důvodu časového rozdílu.Ale pokud budeme mít na víkend nebo na dovolenou,máme zpoždění odpovědět na vás.Prosím, don ' t starat o to.

2. Slibujeme, že jsme ' ll snažit v našich silách vyřešit problémy,ale někdy potřebujeme trochu času.Díky za pochopení.

3. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité,upřímně zveme vás na dovolené 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby.Děkuji!!!

4. Pokud nejste spokojeni s naším produktem,nebo jste ještě ' t obdrží vaši zásilku do 50 dnů od odeslání,prosím, kontaktujte nás, místo odchodu negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Jsme ' ll snažit v našich silách, aby ji řešit. • Certifikace: 3C
 • Věkové Rozmezí: > 6 let
 • Materiál: Plastové
 • Číslo Modelu: Duploed Zvířat, Vzdělávání, Děti, Dárky
 • Kompatibilní 3: Duplo Bloky Příslušenství
 • Kompatibilní 1: Duplo Zvířat Bloky Příslušenství
 • Pohlaví: Unisex
 • Kompatibilní 5: Duplo Zvířat, Děti, Vzdělávací Hračky
 • Čárový kód: No
 • Plastový Blok Tvar: Self-Zamykání Cihly
 • Kompatibilní 6: Duploed Zvířata, Doplňky, Hračky Pro Děti
 • Plast Typ: ABS
 • Kompatibilní 4: Duplo Zvířecí Děti Vzdělání Dárky
 • 3C: Certifikát
 • Varování: Duplo Zvířat, Bloky, Doplňky, Hračky Pro Děti
 • Velikost Bloku: Micro stavební blok、Velké stavební blok(>1 cm)
 • Kompatibilní 2: Zvířecí Sady Vzdělávací Děti Dárky